Hakkımızda

İzmir Alsancakta hizmet veren Özel MediDerm Polikliniğimizde öncelikli amacımız tüm üyelerimizin en sağlıklı koşullarda ,zarar görmeden  ve en hızlı sonucu almasıdır. Polikliniğimizde Dermatoloji Uzmanı ve Doktorlarımız tam gün çalışırlar.

Lazer Epilasyon kesinlikle  çok tecrübe gerektiren tıbbi bir uygulamadır.ve Herkesin gerçekten lazer epilasyon ile tedavi edilme olasılığının olup olmadığını hızlı bir şekilde öğrenmelerinin çok faydalı olacağını düşünüyoruz.Bu nedenle 18 yaşını dolduran ve Lazer Epilasyona başlamayı düşünen herkesin  MediDerm 80 Saniye Lazer Epilasyon  Testi'ni bize gelmeden önce uygulamalarını istiyoruz. Dilerseniz hemen testi yapabilirsiniz. 

TEST İÇİN TIKLAYINIZ

Polikliniğimizde ticari kozmetik krem satışı yapılmamaktadır. Lazer sonrası çoğunluğunun gereksiz olduğunu düşünmekteyiz.Bu nedenle Lazer Epilasyon Sonrası gerçekten tıbbi gereksinim olduğu taktirde sadece medikal ilaç yada güneş koruyucu reçetesi yazılmaktadır.

Polikliniğimizde yeni başlıyan üyelerimize Tüm Vucut Komple Kampanyası yada diğer bitene kadar adı altında uygulamalarımız yoktur.Yeni gelen üyelerimize her zaman koltuk altı yada özel bölge gibi küçük bölgelerle başlamalarını ve sonuç aldıkça diğer alanlara geçmelerini önermekteyiz.