Beyaz, İnce ve Sarı Tüylerin Tedavisi

Lazer epilasyonda etkili olmayan Beyaz kıllara, İnce ve Sarı Tüylere uzun yıllardır etkili bir yöntem ile yok etme arayışımız hep olmuştu. Şimdiye kadar üretilmiş iğneli epilasyon sistemlerini hep inceldik. Ama ne yazıkki bu sistemler istediğimiz radyofrekans hızına ulaşmıyordu. Ortalama 7 Mhz gibi düşük seviyelerdeydi, ve doğal olarak uygulaması ise çok ağrılıydı.

Dünyada herşeyin çok hızlı geliştiği gibi Medikal Kozmetoloji sektörüde boş durmuyor. Ve Nihayet Kanadada bir firma 27.12 MHz radyofrekans hızı sayesinde istediğimiz uygulamayı konforla yapabileceğimiz bir sistem üretti.

Bu sistemde daha önceden bildiğimiz PicoFlash, Synchro ve EvoluBlend gibi tekniklerin üstüne ilaveten MeloFlash ve SynchroBlend denen iki yeni metod kullanma imkanı sunuyor. Bu sistemle bir dakikada 15-20 adet sarı, beyaz ve ince kıllar yok edilirken ağrı ve acı hissi ise minimalize edilmiş durumda.

Sonuç olarak Kadın ve erkeklere ayrı ayrı özel olarak oluşturulmuş yeni teknikleri ile Sarı, beyaz ve ince kıllarda da kalıcı epilasyona ulaşmak artık hayal değil.